מיכל ועודד אהרון-פרידמן

מיכל ועודד אהרון-פרידמן

משפחת אהרון-פרידמן

 עודד בן 33, נולד בדביר, מיכל בת 32, נולדה בברזיל, שניהם בני קיבוץ.

הלוקיישן: חצר הבית המסוגנן שלהם בהרחבה, שמיכל עיצבה בעצמה. שבת אחר הצהריים, ולמרות השעה והיום המאתגרים, האווירה די פסטורלית. עודד קוצץ ענפים מעץ הלימון בגינה, הנוכחות הילדית מתוגברת בשכנים דני ועילי שדמי-חיון, שקפצו לביקור עם סבתא מרגרט. מיכל תופסת עמדה אסטרטגית על כיסא נוח ומצליחים לנהל שיחה עם התערבות מינורית של הטף. מיכל ועודד כבר שמונה שנים ביחד. אוהבים לשתות, לאכול ולטייל. מיכל: "ושהטיול יהיה קשור בשתייה ואכילה". עודד: "זה מה שצריך בחיים. בספרדית אומרים: salute, amor, dineros. לחיים, אהבה ושיהיה קצת כסף".

הילדים: אמה בת 3, הולכת לגנון זית, דין בן שנה ומבלה את זמנו בבית התינוקות. אוהבים לטייל, מים, אחד את השני.

בתפקיד חיית המחמד: לוצ'י (מתארחת כנראה בעת הריאיון במרפסת הסמוכה אצל ניקי חיון-שדמי,) בת 8, כלבת פקינז לבנה. אומצה כשמיכל ועודד עשו את צעדיהם הראשונים בתור זוג.

עבודה:

עודד מנהל מכירות של חברת היי-טק צרפתית גדולה שעוסקת בהצפנות ושמוצריה נמצאים אצל כולנו, ואנחנו באים איתם במגע ביומיום. הוא מנהל כמה מדינות באזור, מאוד מאוד אוהב את  העבודה, את הדרייב והאקשן והתשוקה שיש בעבודה עם אנשים, ויש לו סיפוק רב. זה המקום לציין שהוא תמיד לבוש בסטייל לעבודה (מיכל: "הוא מקבל אישור לפני שהוא יוצא") והוא מסכים לפרט: "אם יש לי יום בנקים אני מתלבש בצורה מסוימת, יום שהוא יותר הייטק – סגנון אחר. תלוי איזה ימים יש לי ואילו לקוחות אני רואה. כשאני הולך למשרד בפתח תקווה אני עם נעלי ספורט. לבנק אני לובש חולצה מכופתרת ומכנסיים מחויטים. זה לא משהו שהמצאתי. אני עוקב אחרי הגדולים".

מיכל מעצבת פנים, עובדת בתור פרילנסרית, מאוד אוהבת את זה והרבה פחות אוהבת ליחצ"ן את עצמה. היא עובדת ביישובי האזור ואחראית כעת על שיפוץ בתי הילדים בדביר. היא למדה קונדיטוריה ואיפור ולמרות שאסור לה לאכול שוקולד, מאוד אוהבת לאפות (עודד: "היא לא מתפרנסת מזה, לצערנו"). לעוגת הדגל שלה אין שם, אבל בתחתיתה יש חתיכות מרנג, למעלה מקפא קפה ושקדים מקורמלים. (עודד: "אתה אוכל פרוסה עם כוס אספרסו או קפה שחור ליד, ואתה עובר לעולם הבא. בוודאות").

חופשה משפחתית אחרונה: בתחילת מאי. אילת. עודד: "קטסטרופה. חוויה אוריינטלית שלא תחזור על עצמה בשנים הקרובות".

איך נראה הבוקר שלכם?

עודד טוען שהבוקר של המשפחה מתנהל כמו בהודו: "מיכל והילדים חיים בלו"ז משל עצמם, קמים במשך שעה. שעה! שותים קפה, אוכלים עוגיות ויושבים בסבבה. אני, מהרגע שאני יוצא מהחדר, תוך 10 דקות אני בחוץ. או שאני חוטף איתי מישהו, או את שניהם, או שאני לוקח אחד ואז חוזר. בקיצור – אני פה, הם בעולם אחר, יש להם זמן והלוואי והיתה לי את הסבלנות הזאת. נראה לי שככה חיים יותר שנים, אבל אני לא שם, לצערי".

איזון בזוגיות:

מיכל:עודד יש התנהלות של מסדר צבאי סובייטי. החיים שלו הם מבצע ואצלי החיים הם קרנבל". עודד מסביר שהם שני הפכים קיצוניים, שנפגשים באמצע ומצליחים לאזן.

-בעוד חמש שנים…

גרים בדביר בבית היפה שלהם, מרחיבים את המשפחה ובונים קומה למעלה, ולוקחים את הקריירה למקומות אחרים. מיכל מפנטזת על רילוקיישן באירופה, שבו היא תשב על שפת אגם שקט באיטליה, ובזמן שעודד יפרנס את המשפחה היא תיקח קורסים שעוד לא עשתה, בכל מה שקשור בעבודה עם הידיים.

לסיכום:

עודד: "אנחנו מאוד אוהבים להיות פה ואת האנשים. הכל שטויות, העיקר הבריאות, ואת השאר נשיג בעבודה קשה".

ראיינה: עומר טל

השארת תגובה